Kolektor Worldwide

XV(S)400

Eaton Automation

XV400 je barvni upravljalni panel z zaslonom občutljivim na dotik. Uporabnik lahko izbira med zasloni z uporovno ali infrardečo tehnologijo. Na voljo so tri velikosti zaslonov:

  • 5.7 palca (ločljivost 320x240),
  • 10.4 palca (ločljivost 640x480),
  • 12.1 palca (ločljivost 800x600).

XV400 ponuja številne komunikacijske možnosti. Vgrajeni CANOpen, Ethernet, USB in RS232 vmesniki ponujajo veliko prilagodljivost ne glede na to ali je XV400 uporabljen samo kot operatorski panel ali pa ima tudi funkcijo krmilnika. Paneli s prikazovalnikom 5,7 palca imajo režo za en dodatni komunikacijski modul. Paneli s prikazovalnikom 10,4 in 12,1 palca pa imajo možnost vgradnje dveh dodatnih komunikacijskih kartic. Dodatne komunikacijske kartice, ki so na voljo:

  • Profibus DP Master,
  • Profibus DP Slave,
  • MPI,
  • CANOpen,
  • Itd.

Celoten projekt in operacijski sistem XV400 je shranjen na kartici CompactFlash. To omogoča enostavno nadgradnjo projekta ali operacijskega sistema, tudi brez programirne naprave. Druga CompactFlash kartica se uporablja za shranjevanje podatkov in receptur. 32 bitni 400MHz RISC procesor ima dovolj procesorske moči tudi za funkcionalnost krmilnika.

 

Sorodne vsebine

XV100

XV200

Nazaj